Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

Veli Bilgilendirme Sistemi

Başarı her öğrencinin hayalidir…
Veliler ise hayallerden önce gerçek verilere ihtiyaç duymaktadır…
Odtülüler Eğitim Kurumu, eğitim alanındaki başarıyı gerçekçi analizler ve verilerle sunmayı hedeflemektedir. Velilerin öğrencilerle ilgili tüm bilgilere eksiksiz şekilde erişimi sağlanır. Butik dershane profiliyle eğitim sunan Odtülüler Eğitim Kurumu, öğrencilere ve velilerine ev ortamında hissedebilecekleri konforu sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Müessese yöneticileri ve alanında uzman öğretmenler ile sürekli ve karşı karşıya iletişim kurma ayrıcalığını yaşayan öğrencilerin motivasyonu ve başarı oranı yükselmektedir.
Odtülüler Eğitim Kurumu, her öğrencinin kendini özel hissedebildiği huzurlu eğitim anlayışıyla alanında lider isim olmayı sürdürmektedir. Eğitimde temel önceliğin dershane değil sürecin neticesi olduğuna inanarak, bilgilendirme aşamasının önemine inanmaktadır. Bu bilinç doğrultusunda öğrencilerinin eksikliklerini ve başarılarını veliler ile görüşen öğretmenler, sağlıklı bir eğitim süreci gerçekleştirmektedir.
Öğrencilerin ders çalışma şekli, dershane deneme sınavı neticeları, ödev takipleri ve konu analizleri veliler ile paylaşılır. Bu sayede öğrencinin eksiklikleri önceden tespit edilerek zaman kaybının önüne geçilir. Öğrencilerin devamsızlık durumları ve kaydettiği aşamalar, nesnel veriler eşliğinde velilere iletilir. Böylece hem velilerin zihnindeki sorulara cevaplar sağlanır, hem de öğrencinin eğitim sürecinin kontrollü ilerlemesi sağlanır.
Odtülüler Eğitim Kurumu olarak velilerimizden beklentimiz ise; öğrencilere rahat ve şefkatli bir ev yaşamı sağlanmasıdır. Bu ortam ise; planlı ve düzenli bir çalışma odası hazırlanması, ev içinde kitap okuma saatlerinin gerçekleştirilmesi ve çalışmaların takip edilerek öğretmenlere bildirilmesi ile mümkündür. Böylece öğrencilerin kendilerine güvenmesi sağlanarak motivasyonları artırılır. Karşılıklı etkileşim halinde başarı ise kaçınılmaz hale gelmektedir.
Başarı yolculuğunda beraber ilerlemek ümidiyle…

Duyuru
Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara