Bize Ulaşın

(0312) 418 88 58

12. Sınıf Grubu

12. Sınıf, öğrencilerin imtihan yolculuğunda girmiş olduğu son ve en önemli dönemeçtir.Yaz mevsimi, yaklaşan sınav telaşı ve başarı arzusu birleşerek öğrencileri derin bir çıkmaza sokar. Çünkü bir yanda keyifli zaman geçirme isteği, öteki yanda ise hızla yaklaşan 12. Derslik olma kaygısı vardır.
Odtü Mezunları Dershanesi, öğrencilere keyifli ve ustalaşmış bir ders ortamı sunarak huzur içinde başarıya ulaşmalarını sağlar.Alanında uzman eğitimci ekibi, ustalaşmış yönetim anlayışı ve stresten uzak ortamı ile fark yaratan Odtü Mezunları Dershanesi; öğrenciler için artı değer olmayı sürdürmektedir. 12. Sınıf programı kapsamında haftalık sınırsız etüt imkanı ve özel ders programları haricinde 28 saat ders gerçekleştirilir. Deneme sınavları düzenli olarak yapılır ve çıkan neticelara nazaran öğrencinin bulunduğu düzey tespit edilir. Bu düzey bağlamında öğrencinin eksiklikleri tamamlanır ve en önemlisi de var olan bilgileri verimli şekilde pekiştirilir. Öğrenci koçları öğrencilerle birebir ilgilenerek, hatalarını etkin doğrulara çevirmeyi amaçlar. Bu sayede öğrenci anlamakta kuvvetlik çektiği konular ya da çözmekte zorlandığı sorular ile ilgili olarak yanında ustalaşmış bir destek bulur. Birebir etüt ile ders alan öğrencinin dikkat eksikliği giderilir ve daha pratik bir ders çalışma alışkanlığı kazandırılır.
Odtü Mezunları Dershanesi; köklü birikimleri ve ustalaşmış eğitimcileri ile hızlı bir ivme eline geçirmiştır. 12. Derslik programı çerçevesinde öğretmenler öğrencilerin başarılarını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Ödev gözetimi, koordine şekilde ders çalışma anlayışı ve benzersiz kontrol çözümleri yardımıyla öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanmış olur. Böylece velilere de bu başarı yolculuğunda derin bir nefes almak kalır…
Detaylı data için merkezimizi arayabilirsiniz.

Duyuru
Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara